Wychodząc naprzeciw zagrożeniu wirusem COVID-19, zachęcamy Państwa do kontaktu drogą mailową na adres e-mail kontakt@lor24.pl oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem 601-291-605.

O nas

Nasi księgowi zajmą się bieżącą obsługą rachunkową, sprawozdawczością podatkową i administracją kadrowo-płacową Twojej firmy, wykonają zarówno bieżące jak i roczne sprawozdania finansowe, deklaracje podatkowe, a także będą Cię reprezentować w kontaktach z administracją podatkową i z ZUS. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy mają szeroki dostęp do najświeższych przepisów i wykorzystują w swojej pracy wypróbowane i na bieżąco aktualizowane systemy informatyczne do obsługi księgowej i kadrowo-płacowej oraz oprogramowanie wspomagające. Nasze usługi realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 2961/1997. W trosce o wspólne bezpieczeństwo finansowe, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenia OC. Powierzone nam dane i informacje są także chronione – zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych,  wdrożyliśmy niezbędne procedury bezpieczeństwa. Nasze umowy zawierane z Klientami oraz przyjęty system opłat za usługi są przejrzyste i nie kryją w sobie pułapek w rodzaju – „przyjdź do nas i zapłać tylko złotówkę”.

Ofertę współpracy kierujemy do firm, które niezależnie od ich wielkości pragną zoptymalizować swoją strukturę organizacyjno-funkcjonalną, poprzez wydzielenie w formie outsourcingu działu finansowego i kadr w myśl zasady – rób to co najlepiej potrafisz, a resztę powierz komu innemu („Do what you do best and outsource the rest!”). Powierzając nam swoją księgowość, Klient może spokojnie skupić się na działalności operacyjnej własnej firmy, obniżyć koszty i ryzyka związane z zatrudnieniem pracownika do księgowości i wykorzystać potencjał naszej wiedzy poparty długoletnim doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Bieżace raportowanie finansowe skutkować będzie podejmowaniem optymalnych decyzji przez osoby decyzyjne w firmie.